Jaren '50 Laboratorium Vitrine Koninklijke Shell Amsterdam
- Transportkosten max 75,-
- Gratis af te halen in het Pakhuis
- Betaal zoals je wilt: vooraf of in 3 termijnen
Omschrijving
Deze prachtige vitrinekast is gemaakt tijdens de jaren ’50 voor het laboratorium van Shell in Amsterdam. Op de tweede foto is deze of een soortgelijke kast in zijn oorspronkelijke setting te zien. Aan de voorkant rechtsboven is nog steeds het originele plaatje bevestigd met de tekst ‘KON. SHELL LAB A’DAM.’
De kast heeft een schitterende patina van duidelijke gebruikssporen door jarenlange dienst in het lab en functioneert goed, met stevige houten leggers en grote schuifdeuren die goed openen en sluiten. Hij is grotendeels gemaakt van grenenhout en binnenin heeft hij meerdere verstelbare leggers voor een heleboel opberg- en showruimte.
De kast bestaat uit één deel maar voor makkelijker vervoer kunnen de deuren en leggers eruit gehaald worden.
Kortom, deze fantastische kast met een verhaal en waanzinnige patina past met vintage look goed in elke moderne inrichting!
Specificaties
| Breedte | 172.5 cm |
|---|---|
| Diepte | 57 cm |
| Hoogte | 204 cm |
| Kleur | Houtkleur / Bruin |
| Materiaal | Glas, Hout, Metaal |