Deens Design Sideboard met Bar | Teak DM10
- Transportkosten 75,-
- Gratis af te halen in het Pakhuis
- Betaal zoals je wilt: vooraf of in 3 termijnen
Omschrijving
Dit schitterende grote sideboard en secretaire is gemaakt in Denemarken omstreeks de jaren ’60 en verkeert in een fantastische staat! Deze kwaliteitskast is gemaakt van verschillende houtsoorten, maar voornamelijk van teak en is afgewerkt met een dikke laag teakfineer, die inmiddels lichte gebruikssporen heeft. Zo heeft de kast wat oppervlakkige beschadigingen, verkleuringen en kleine reparaties.
Het meubel bestaat uit één deel en heeft onderin drie schuifdeuren die goed openen en sluiten en daarachter bevinden zich twee vakken waarvan het linker een uitneembare houten legger heeft. De twee openslaande deurtjes rechtsboven geven toegang tot het bargedeelte dat is afgewerkt met een spiegel en biedt ruimte voor flessen en glazen. Daaronder bevinden zich nog drie ruime laden voor extra veel opbergruimte. De grote klep linksboven opent en sluit goed en kan dienstdoen als bureau. Achter de klep is ook veel opbergruimte in de vakken en vijf laden.
Deens design kenmerkt zich door een hoge kwaliteit vakmanschap en een eenvoudige, minimalistische stijl met fraaie strakke en organische vormen. Deze fraaie kwaliteitskast is daarop geen uitzondering!
Specificaties
Breedte | 184 cm |
---|---|
Diepte | 41 cm |
Hoogte | 139 cm |
Kleur | Groen, Houtkleur / Bruin |
Materiaal | Glas, Hout |